تبلیغات
زود قضاوت نکنید درآمد ماهانه 460 میلیون - زودقضاوت نکنید

امروز:

زودقضاوت نکنید

زود قضاوت نکنید

\\قابل توجه كسانی كه آینده خود را دوست دارند//

اگر حوصله ندارید که فعلاً مطالب این وب سایت را بخوانید آن را ذخیره کنید، چون بعد از خواندن این مطالب و عمل کردن به آنها 100% زندگی شما تغییر خواهد کرد...

حتما تمامی مطالب با دقت مطالعه شود

چگونه می توان از اینترنت كسب درآمد كرد؟

کاربران عزیز راه هایی که می شود از اینترنت کسب در آمد كرد از میلیاردها راه و روش پا فراتر گذاشته است. پس هر وقت یاد تجارت الکترونیک می افتید، هیچوقت یاد از چهار پنج برنامه ی متقلب یا بعضا غیر متقلب نکنید. چون تنوع کاری خیلی وسیع تر و بزرگتر از این صحبت ها است. پس اگر احیانا دیروز ضرر کردید ربطی به امروزتان ندارد و مسلما اگر امروز سود کردید هم ربطی به فردایتان ندارد. برای شروع اولین سوالی که در ذهن شما تداعی می شود این است که چگونه می توان از اینترنت كسب در آمدکرد؟! در جواب باید گفت شما نیاز به پرداخت یک پنج ریالی هم ندارید و بدون سرمایه وارد شده اید. بعد از آموزش بدون نیاز به یک ریال سرمایه ماهی از صد هزار تومان تا صد میلیون تومان کسب خواهیدکرد. فقط تنها سرمایه ی شما، هزینه ی اتصال به اینترنت و هزینه ی وقتی كه گذاشته اید می باشد(یعنی میتوان گفت درصد ضرر شما صفر است). خوب دیگر از این بهتر چه می خواهید. کاربران محترم شما بعد از شروع، توسط این وب سایت در اینترنت شاغل شده و کسب درآمد خواهید كرد. خوب عزیزان تنها خواهشی که از شما داریم سعی کنید دوره های آموزشی را به دقت و بدون عجله مطالعه کنید. موفقیت شما تضمینی است. چه سواد بالای شبکه ای داشته باشید چه نداشته باشید بر همه چیز مسلط خواهیدشد. فقط به یاد داشته باشید نابرده رنج گنج میسر نمی شود. اگر منتظر ایستاده اید تا خود به خود تحولی در زندگیتان ایجاد شود ضرر كرده اید. پس بلند شوید و تلاش كنید. بهترین سرمایه شما سرمایه فکری و پشتکارتان است. دیگر بیشتر از این خسته تان نكنیم. فقط این را بدانید كه تمام تلاش ما برای ارائه کاری مفید به شما عزیزان است.شما از همین الان وارد کسب در آمد از اینترنت شده اید. پس لحظه لحظه ی فرصت آموزشی که برایتان فراهم شده را غنیمت شمرید و موفق و معید باشید.

این شركت چگونه شركتی است؟

شرکت امریکایی Green Horse واقع در Manchester, NH 0310­­­­­­­0195 یکی از بزرگترین شرکتهای تبلیغاتی در دنیاست. یکی از روشهای تبلیغاتی آن، Network Marketing یا بازاریابی شبکه ای می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این وب سایت این شرکت سری بزنید.

این شركت جزو شركتهای هرمی محسوب نمی شود و ربطی به گلد كوییست و امثال این شركت ها ندارد. شرکت Green Horse یکی از شرکت های بسیار ثروتمند و مورد اعتماد دنیا است و دولت های خارجی(خصوصا دولت ثروتمند امریكا) نیز از آن حمایت می کنند.

آیا کلاهبرداری یا نه :

ثبت نام در این سایت رایگان است و شما پولی پرداخت نمی کنید، پس در این صورت هرگز کلاهبرداری نیست.به علت کلاهبرداری های میلیاردی شرکت های هرمی در ایران بسیاری از مردم از کلمه زیرمجموعه و کلمه پورسانت وحشت دارند !  نه اینطور نیست ! نترسید ! در این سایت زیرمجموعه به کسی گفته میشود که توسط شما به سایت معرفی شده باشد !

این پول را از کجا می آورند و به ما می دهند؟

در اینترنت وب سایتهایی هستند که به کار تبلیغ مشغولند و هر چه قدر که اعضا سایت آنها بیشتر باشد شرکتها بیشتر به آنها تبلیغ می دهند و این وب سایتها برای این که اعضاشون بیشتر بشه قسمتی از پولی را که شرکتها به آنها می دهند را بین اعضاشون تقسیم می کنند که در برابر درآمد خودشون ناچیزه.

هیچ شکی رو بخودتون راه ندین (100%)
این سایت شما را عضو نمی کند بلکه استخدام می کند.

مزایای این سایت :

1- شما در این سایت استخدام می شوید.
2- حقوق ماهیانه دریافت می کنید.
3- دوستانتان فقط از طریق لینک دعوت شما می توانند عضو شوند.
4- درآمد شما به صورت تصاعدی بالا می رود.
5- این سایت تنها سایتی است که سقف درآمد بالایی دارد. سقف درآمد این سایت ماهیانه مبلغ 100000 دلار است. (تقریبا 460 میلیون تومان)
6- رشد زیر مجموعه های شما به صورت تعادلی نیست که یکی از امتیازات این سایت است که در کمتر سایتی دیده می شود.
7- ثبت نام دراین سایت رایگان است که بهترین مزیت آن است.

این سایت براساس جذب زیر مجموعه به شما پورسانت می دهد که پورسانت آنها مثل حقوق است یعنی دائمی است.

این کار در سه مرحله ساده انجام می گیرد(که در ادامه به طور مفصل توضیح داده شده است):

  1. ثبت نام از طریق لینک دعوت (با کلیک روی لینک آدرس عضویت و پر کردن فرم ثبت نام. البته توجه کنید شما هیچ پولی نمی پردازید ولی می توانید ماهیانه تا سقف 460 میلیون تومان حقوق دریافت نمائید.)
  2. دانلوذ نرم افزار "تیکر بار"
  3. معرفی اعضا جدید و دریافت حقوق ماهیانه

توجه کنید دوستان یا افرادی را که شما عضو می کنید باید حتما از طریق لینک دعوت شما عضو شوند تا ثبت نام آنها کامل باشد حقیقت این است که آنها می توانند از طریق لینک شما عضو نشوند و مستقیما وارد سایت گرین هورس شوند و ثبت نام کنند ولی امتیاز و پورسانتی دریافت نمی کنید و باید حتما از طریق لینک دعوت شما که درباره اش در ادامه توضیح می دهم ثبت نام کنند.

چرا من باید عضو شوم ؟

زیرا با عضویت به شما پول پرداخت می شود. اگر درآمد بیشتری می خواهید تنها کاری که باید انجام دهید معرفی سایت به دوستان و دارا شدن عضو بیشتر است. عضو کردن 10 نفر در سیستم کار آسانی است. سپس به این افراد کمک کنید تا هر کدام مانند شما 10 نفر دیگر را عضو خود کنند. وقتی که شما دارای 10 عضو شدید و هر کدام از عضوهایتان دارای 10 عضو شد و به همین ترتیب تا 6 مرحله. شما مشاهده میکنید که دارای یک میلیون عضو هستید! بله بیشتر از یک میلیون زیرا شما محدود به 10 نفر نیستید. فرمول محاسبه یک میلیون آسان است: 10*10*10*10*10*10 برابر است با 1,000,000

باز هم می گویم که ثبت نام در این سایت رایگان است که بهترین مزیت آن است و هیچ ارزی از مملکت خارج نمی شود بلکه ارز وارد هم می شود پس نه تنها قانونی است بلکه کمک به اقتصاد کشور نیز هست

طریقه پورسانت دهی به چه نحوی است؟

level1 یا مرحله اول        10 نفر پورسانت 1 دلار در ماه
level2 یا مرحله دوم       100 نفر پورسانت 10 دلار درماه
level3 یا مرحله سوم     1000 نفر پورسانت 100 دلار درماه
level4 یا مرحله چهارم   10000 نفر پورسانت 1000 دلار درماه
level5 یا مرحله پنجم     100000 نفر پورسانت 10000 دلار درماه
level6 یا مرحله ششم  1000000نفر پورسانت 100000 دلار درماه

همانطور که در بالا مشاهده می کنید مثلا اگر تعداد زیر مجوعه های شما به 10000 نفر برسند(مرحله چهارم) شما مبلغ 1000 دلار(معادل 1000000 تومان) پورسانت آن هم به صورت هر ماه دریافت خواهید کرد. اگر تعداد افراد زیر مجوعه ی شما به 1000000 نفر برسند شما مبلغ 100000 دلار (معادل 100000000 تومان) آن هم به صورت هرماه دریافت خواهید کرد که سقف درآمد شما است. ممکن است با خود فکر کنید که عضو کردن 10000 نفر کار مشکلی است، اما باید به شما بگویم اشتباه فکر کردید! ببینید شما فقط 10 نفر را عضو می کنید که کار خیلی خیلی راحتی است چون که رایگان است و تا اینجا 10 نفر اول شما تکمیل می شود خوب حالا تخمین بزنید که هر کدام از این 10 نفری که شما عضو کرده اید فقط 10 نفر را عضو کنند که برای آن ها کار راحتی است و زیر مجموعه های شما کلا به 100 نفر ارتقاء پیدا می کند و مرحله دوم شما نیز کامل می شود. و بهمین ترتیب تا مرحله ۶ و آیا می دانید شما سایت آنها را به چند نفر معرفی می کنید و این کمپانی از طریق شما چقدر معروف می شود و با معروف شدن آن کمپانی چه سود کلانی نصیبش می شود آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده بودید.

پس این قضیه غیر منطقی که نیست هیچ؛ کاملا منطقی هم هست

چه طوری می توانیم این همه را زیر مجموعه خود کنیم؟

این کار مشکل نیست باید حوصله داشته باشید. شما مثلا 10 نفر را از طرف خودتان به سایت معرفی می کنید ، بعد این 10 نفر هر کدام به دنبال 10 نفر دیگر هستند به این ترتیب زیر مجموعه های شما به 100 نفر ارتقاء پیدا می کنند و بعد این 100 نفر هر کدام به دنبال 10 نفر دیگر هستند که زیر مجموعه شما به 1000 نفر می رسد و به همین ترتیب به صورت تصاعدی بالا می رود.

وقتی که شما عضو گرین هورس می شوید این شرکت تعدادی لینک از طریق برنامه تیکربار و ایمیل به شما می دهد. حالا خواه شما نگاه کنید یا نه، کلیک کنید یا نه، گرین هورس پول خود را از کمپانی مربوطه به ازای تبلیغات می گیرد. اما به شما پورسانت نمی دهد! چون این شرکت به ازای بازاریابی (معرفی به دیگران و زیرمجموعه گیری) پورسانت می دهد. پس با یک حساب سرانگشتی می توان پی برد که این شرکت چه سود کلانی میکند. در ادامه به نحوه ی پورسانت دادن گرین هورس خواهیم پرداخت.

عملكرد شركت چگونه است؟

طبق سیاستهای اتخاذ شده توسط گرین هورس برنامه ای تحت عنوان TickerBar™ کاربران را بسوی دیدن تبلیغات هدایت می کند. این تبلیغات بصورت ارسال ایمیل از طرف گرین هورس نیز میباشد. کاربران هم این شرکت را به دیگران معرفی می کنند. در نتیجه کمپانی های بزرگی مثل EBay و Microsoft و IBM و ... به گرین هورس سفارش آگهی می دهند. توجه داشته باشید که ما هیچگونه جنس و کالایی نمیخریم.

خوب چگونه پول را به ما میدهند؟

خوب ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که پول ما چگونه پرداخت می شود؟ بله درست است پول شما به وسیله چک به آدرستان ارسال خواهد شد و چک را می توانید به راحتی با بانکهای طرف قرار داد آن که بانک ملی و بانک رفاه هستند بدون هیچ دردسری نقد کنید(پیشنهاد اینجانب بانک رفاه است). باید بگویم این چک ها را به وسیله پست کلاس یک ایالت متحده برای شما می فرستند همچنین ماموران پست در ایران خدمات خودشان را ارائه می کنند و چک شما را به آدرستان می آورند و هیچ پولی از شما دریافت نمی کنند چون شرکت هزینه های پست آن را تقبل کرده است. پس مطمئن باشید که چک تان به دستتان خواهد رسید. البته باید آدرستان را دقیق بنویسید که در ادامه نیز به طریقه صحیح نوشتن آدرس محل سکونت اشاره خواهیم کرد.

یک نمونه چک دریافتی

سقف پورسانت(یعنی بالاترین پورسانت شرکت) معادل 100000 هزار دلار یا 460 میلیون تومان در ماه می باشد. توجه کنید که اگر شما به کمترین پورسانتی هم برسید شما آن را ماهیانه دریافت می کنید. پس اینجا روشن می شود که چرا ما میگوییم شما استخدام می شوید.

حداقل پرداخت: یعنی کمترین مقدار پورسانتی که شما باید گرفته باشید تا بتوانید درخواست چک کنید. که برای امریکاییان 50$ و برای سایرین 90$ می باشد.

 

نحوه ثبت نام:

برای ثبت نام می توانید از طریق لینك زیر یا بنرهای موجود در سایت ثبت نام کنید.

                                                 http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=365471271

فرم ثبت نام را باید همانند زیر کامل کنید.

قدم اول:

referred by: به این قسمت کاری نداشته باشید.
Email Address: شما باید آدرس ایمیل خودتان را دراین قسمت بنویسید.
First Name: در این قسمت شما نام خود را بنویسید.
Last Name: فامیل خود را بنویسید.
Birthday: تاریخ تولد را به میلادی بنویسید نگران نباشید برای به دست آوردن تاریخ تولدتان به میلادی کافی است به تقویم مراجعه کنید معادل میلادی روزی که شما به دنیا آمده اید همان تاریخ تولد تان به میلادی است مثلا کسی که متولد 1 فروردین ماه است تاریخ تولدش به میلادی می شود 21 مارس. برای به دست آوردن سال تولد هم به مثال روبرو توجه کنید: مثلا اگر شما متولد 1365 هستید سن شما 22 سال می باشد، تاریخ تولدتان به میلادی می شود 1987. نحوه محاسبه آن هم به این صورت است که الان که در سال 2008 میلادی هستیم را به 21 کم کرده و سال میلادی که متولد شدید بدست می آید.
Gender: که برای آقایان باید گزینه Male به معنی مرد و برای خانم ها باید گزینه Female به معنی زن انتخاب شود .
Own Credit Card: از آن جایی که ما در ایران زندگی می کنیم و کارت اعتباری بین المللی نداریم شما باید گزینه No را انتخاب کنید .
Country: در این قسمت باید کشور ایران را انتخاب کنید .
Do you Agree With The Terms Of Service: شما باید در این قسمت گزینه Yes را انتخاب کنید .

سپس روی گزینه Go To Step 2 کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید اگر اطلاعات را درست وارد کرده باشید به مرحله بعدی می روید.

قدم دوم:
Password: در این قسمت شما باید یک رمز برای خودتان بنویسید (حداقل 6 حرف) .
Confirm: در این قسمت همان رمزی که در قسمت Password وارد کرده اید را دوباره وارد کنید .
سعی کنید رمزی را که انتخاب می کنید را فراموش نکنید و قابل حدس زدن نیز نباشد.
Password Question: از آنجایی که شما ممکن است رمز عبورتان را فراموش کنید سایت برای حل این مساله یک راهی را پیش روی شما گذاشته و آن هم این است که شما در موقع ثبت نام یک سوال به دلخواه خودتان برای خودتان مشخص می کنید بعد هم یک جواب به سوال خودتان می دهید این برای این است که اگر شما یک موقع رمز عبور خودتان را فراموش کردید سایت آن جوابی را که در موقع ثبت نام وارد کرده بودید را از شما می پرسد و در این صورت کمپانی رمز عبور شما را در اختیار شما قرار می دهد مثلا:

What is your hometown   یعنی شهر محل تولد(دوران کودکی) شما کجاست؟ 

Password Answer: در این قسمت باید جواب سوالی را که از خودتان پرسیده اید را بدهید مثلا در بالا که از خودتان نام شهر را سوال کردید در این قسمت نیز باید جواب آن را مثلا Tehran بدهید.

در بخش بعد شما باید ساعت محل سکونت خودتان را برای سایت مشخص کنید برای ما ایرانی ها باید گزینه Middle East Time انتخاب شود. اگر در کشور دیگری به غیر از ایران زندگی می کنید کافی است که داخل گزینه ها را ببینید که کدام یک از ساعت ها با ساعت فعلی شما یکی است و آن را انتخاب کنید.

Phone Number: در این قسمت شماره تلفن خودتان را وارد می کنید. دقت کنید که شماره را درست مشخص کنید چون ممکن است قبل از ارسال پول از طرف کمپانی با شما تماس بگیرند توجه کنید که باید به ترتیب از چپ به راست ابتدا کد کشور بعد کد شهر بعد هم شماره تلفن منزلتان را بنویسید مثلا:

98-21-88776655

Spoken Language: در این قسمت از شما زبان گویش اولتان را سوال می کند که شما باید گزینه Persian را انتخاب کنید.

:Secondary Language در اینجا زبان دومی که با آن آشنا هستید را انتخاب می کنید که باید گزینه English انتخاب شود.

Street Address: این بخش مهم است پس دقت کنید. در صورت اشتباه بودن آدرس تضمینی برای دریافت چک وجود ندارد. اگر آدرس منزلتان عوض شد، مشکلی نیست می توانید بعد از ثبت نام آدرس را ویرایش کنید. نحوه ی درج آدرس به انگلیسی به صورت زیر میباشد:
پلاک --- no (پلاک 17 ===> no17)
واحد --- Unit
طبقه --- Floor
ساختمان --- Bldg
کوچه --- Alley
خیابان --- St
خیابان بزرگ --- Ave
بلوار --- Blvd
میدان --- Sq
چهارراه --- Cross
بعد از --- After
قبل از --- Before
شرقی --- East
غربی --- West
شمالی --- North
جنوبی --- South
جاده --- Rd
بطور نمونه:
تهرانپارس- خیابان حجربن عدی - بعد از چهارراه تیرانداز - خیابان 160 غربی - پلاک  12- واحد 5
Unit 5, No12, west 160 St, Hojrebne oday Ave, After Tirandaz Cross, Tehran Pars
لازم به ذکر شهر و استان نیست.

City/Region: در این قسمت هم نام شهر خودتان را بنویسید.
State/Province: نام استان محل اقامت خود را وارد کنید.
Zip Postal Code: کد ده رقمی پستی خودتان را بنویسید(ایران)

در قسمت بعد هم نوع حرفه تان سوال می شود: مثلا دانشجو یا دانش آموز Education/Training و اگر هم نمی خواهید مشخص کنید گزینه Other به معنی دیگر را انتخاب کنید.

:Income در این قسمت میزان درآمدتان را انتخاب کنید که می توانید گزینه $24,999 را انتخاب کنید .


حالا روی گزینه Go To Final Step کلیک کنید تا به قسمت آخر بروید.


قدم سوم: روی گزینه Active Account کلیک کنید تا اکانتتان یا همان جایگاهتان فعال شود خوب ثبت نام تمام شد!

ثبت نام به پایان رسید! شما هم اکنون اولین گام را به سوی موفقیت برداشته اید!

خب بعد از این که ثبت نام تمام شد از طریق گزینه Member Login می توانید وارد صفحه خودتان شوید. بعد از کلیک بر روی Member Login در قسمت  Email آدرس ایمیلی را که در فرم ثبت نام وارد کرده بودید، وارد کنید و در زیر آن یعنی قسمت Password رمز عبوری که در فرم ثبت نام وارد کرده بودید را هم در این قسمت وارد کنید و بعد روی Login کلیک کنید.

در صفحه ای که باز می شود اطلاعاتی در مورد تعداد زیر مجموعه ها در آمد شما در ماه و ... داده شده است. در پایین همین صفحه یک لینک شبیه لینکی که شما برای عضو شدن روی آن کلیک کرده بودید وجود دارد که بالای ان نوشته شده است:

Your Automatic Referral URL is:

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=xxxxxxxxx

 

توجه داشته باشید لینکی که در بالا مشاهده میکنید مربوط به لینک ثبت نامی شما میباشد(که بجای xxxxxxxxx عدد مربوط به لینک شما میباشد) و درصورتی که شما ثبت نام کردید شرکت لینک جدیدی را به شما میدهد که شما برای دعوت کردن افراد به این کار از لینک مربوطه به خود استفاده کنید.

خوب این لینک همان لینکی است که شما باید به دوستان یا افراد دیگر بدهید تا از طریق این لینک عضو شوند خوب ممکن است از خود بپرسید که دوستانم یا افراد دیگر چگونه می توانند از طریق من عضو و زیر مجموعه من شوند؟ خوب این خیلی راحت است شما لینک دعوتتان را که به آن اشاره کردیم را در اختیار آنها قرار می دهید یا آن لینک را در سایتتان قرار می دهید این بدان معنی است که هر کس روی این لینک کلیک کند و عضو شود زیر مجموعه شما می شود.

باز هم ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توانم ببینم که چند نفر زیر مجموعه من شده اند؟ خوب این هم خیلی راحت است برای این که بخواهید بدانید چند نفر زیر مجموعه شما شده اند باید وارد سایت شوید و روی Member Login کلیک کنید و بعد از کلیک Email Address و Password خودتان را وارد کنید و روی Login کلیک کنید در صفحه ای که باز می شود در پایین آن جدولی مشاهده می کنید نوشته شده است 1, 2, 3, 4 ,5, 6 و در زیر هر کدام نوشته شده است 0. البته اگر کسی عضو نشده باشد. ولی اگر کسی از طریق شما عضو شده باشد در زیر هر کدام نوشته شده است که کسی عضو شده است حتی اگر زیر مجموعه های شما هم کسی را عضو کرده باشند نیز در اینجا مشخص است.

بعد از ثبت نام :

بعد ثبت نام شما باید برنامه مخصوص این سایت را دانلود کنید برای این کار شما پس از وارد شدن به صفحه مخصوص خودتان باید در سمت چپ صفحه روی گزینه Download Ticker Bar کلیک کنید بعد از دانلود باید برنامه آن را نیز نصب کنید که خود برنامه نصب یا Install به صورت خودکار بعد از دانلود جلوی شما ظاهر می شود که باید روی آن کلیک کنید و نصب آن فقط 10 ثانیه طول می کشد. (در ضمن برای نصب باید به اینترنت وصل باشید(

طبق سیاست سایت این برنامه حتما باید روی کامپیوتر شما نصب باشد و هنگام استفاده از اینترنت باید حتما آن را اجرا کنید، پس حتما بعد از این به اینترنت وصل شدید اول برنامه ticker bar را اجرا کنید. اگر شما برنامه را دانلود و نصب نکنید و هنگام استفاده از اینترنت هم آنرا اجرا نکنید سودی به شما تعلق نمی گیرد این مساله را به افرادی که عضو می کنید بگویید همچنین آنها نیز باید این مساله را به کسانی که عضو می کنند نیز بگویند شما باید هنگامی که وارد اینترنت می شوید این برنامه را نیز اجرا کنید تا به عنوان عضو فعال شناخته شوید البته فقط کافی است که این برنامه را اجرا کنید و دیگر لازم نیست روی آن کلیک کنید و کار دیگری انجام دهید.(این برنامه فقط قسمت کوچکی از فضای بالای مانیتور شما را می گیرد.)

آشنایی با محیط كار در گرین هورس:

ابتدا باید بدانید چگونه وارد فضای کاری خود شوید. ابتدا به سایت گرین هورس بروید و قسمت لوگین اعضا را کلیک کنید. ایمیل و پسورد خود را وارد کرده و اینتر بزنید. این فضای کاری شما هست. نوشته ی قرمز رنگ را ببینید:


You have 0 members in your downline
به این معنی که شما هنوز زیرمجموعه ای ندارید. وسط صفحه را نگاه کنید:
TickerBar™ Referral ID
این گزینه به آی دی شما در گرین هورس را نشان میدهد. مثلاً آی دی اینجانب 229576304 میباشد.
Your Total Earnings
مجموع کل پورسانتهای گرفته شده را نشان میدهد.
This Years Earnings
میزان درآمد شما در سال جاری.
This Months Earnings
میزان درآمد شما در ماه جاری.
Today’s Earnings
میزان درآمد شما در امروز.
Total Amount Paid
مجموع پورسانتهای پرداختی به شما.
Account Balance
میزان پورسانتهای باقیمانده که هنوز دریافت نکردید.
People in your downline
تعداد افراد زیرمجموعه شما.
Your Automatic Referral URL is
لینکی که باید به دیگران عرضه کنید تا دیگران با کلیک روی آن و ثبت نام زیرمجموعه شما شوند.

جدول آبی رنگ پایین صفحه هم نشان دهنده ی موقعیت افراد زیر مجموعه شماست. مثلاً اگر کسی زیرمجموعه شما شود در خانه 1 قرار میگیرد و اگر کسی زیرمجموعه ی زیرمجموعه شما شود در خانه 2 قرار میگیرد که نفر دوم زیر مجموعه شما نیز می باشد.

سمت چپ صفحه را نگاه کنید.
Account information
اطلاعات مربوط به اکانت شما شامل میزان پورسانت و تعداد زیرمجموعه ها و ... (همین صفحه ای که در آن هستید)
FAQ
سوالات متداول کاربران. (نسخه فارسی در انتهای همین مطلب موجود می باشد)
TickerBar™ options
تنظیمات برنامه تیکر بار ( انتخاب نوع تبلیغاتی که می خواهید ببینید)
Download TickerBar™
دانلود برنامه تیکربار به حجم 530 کیلوبایت.
Webmasters
در این قسمت مدیران سایت یا وبلاگ میتوانند بنرهای گرین هورس را بگیرند که مقصد این بنرها لینک مربوط به ثبت نام از طریق شماست. البته میتوانید هر آدرس دلخواه دیگری به آن بدهید.
User Information
اطلاعات پروفایل شما. مثل آدرس منزل و شماره تلفن و ... اگه هرکدام از مشخصات شما مثل آدرس تغییر کرد، از طریق این میتوانید آن را اصلاح کنید.
Delete account
اکانت شما را حذف میکند. (استعفا)
Logout
خارج شدن از فضای کاری.
Home
سایت گرین هورس.


شما باید با روشهای گوناگون Referral URL خود را به دیگران عرضه کنید. مثلاً لینک ریفرال اینجانب این است:

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=365471271


لینک ریفرال شما اینگونه است:

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=xxxxxxxxx

که جای ایکس های آخر، عدد آی دی مربوط به شما قرار دارد.

نکته بسیار مهم که کار شما را راحت می کند :

شما می توانید برای خودتان یک وب لاگ یا همان سایت به طور رایگان درست کنید که من در ادامه به آنها اشاره می کنم شما با درست کردن وب لاگ یا همان سایت می توانید لینک دعوت تان را در وب لاگ تان قرار دهید برای این کار کل مطالب وب لاگ اینجانب را کپی کنید و به جای لینک من لینک خودتان را در وب لاگ تان قرار دهید و به هر کسی که می رسید آدرس وب لاگتان را به او بدهید تا با خواندن مطالب وب لاگ تان اقدام به عضو شدن از طریق لینک شما بکنند البته حتما باید به دوستانتان بگویید که فقط از طریق لینک دعوت شما عضو شوند تا به عضویت درآیند چون برای عضویت در این سایت حتما باید از طریق لینک دعوت کسی عضو شد که این یکی از سیاست های سایت green horse است شما برای درست کردن وب لاگ می توانید به سایت های زیر که کاملا فارسی هستند مراجعه کنید:

میهن بلاگ - بلاگفا - پرشین بلاگ

شیوه های جمع آوری عضو:
گذاشتن نوشته های آموزشی این وب سایت در سایت یا وبلاگ شخصیتان:

نگران این هم نباشید که این کار تقلید کردن و آزرده شدن وجدان و اینجور چیزاست. نه این یک صرفه جویی در وقت است و بس.

تبادل لینک با وبلاگ نویسان و ارتباط مداوم با آنها:
به جرات می توان گفت بدلیل سطح درک و دانش بالای وبلاگ نویسان موثر ترین راه جمع آوری عضو همین راه است.

چت با کاربران خارجی و ایرانی:

به خصوص چت با کاربران خارجی بسیار موثر است چرا که اولا آنها عمدتا به زبان انگلیسی مسلط اند و نیازی به آموزش ندارند و فقط با دادن لینک شخصیتان آنها را مستقیم به سایت وارد کنید. ثانیا مبلغ درآمد ماهانه سایت آنقدر چشمگیر هست که از کسی بپرسی که دوست داری به چنین درآمدی برسی فورا چگونگی آن را سوال می کند .

نمونه تبلیغهایی که در رومها و د چت با کاربران آن می توان کرد :

Do you want to have 100000$ income by working at home
you can go to this website and read that instruction:
http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=229576304

(البته شما قطعا استاد تر از بنده هستید و جملات بیشتری را در ذهن سراغ دارید)

تبلیغ در لینک باکسهای معتبر:

کد لینک باکسهای معتبر را در وبلاگتان بگذارید و با جملات صادقانه و جذاب سعی کنید اعتماد کاربر را به خود جلب کنید.

تبلیغ در سایتهای تبلیغاتی:

که توصیه می کنم که برای تبلیغ از یک عکس جذاب و تیتر جذاب تر از آن استفاده کنید . سعی کنید جوری تبلیغ کنید که مخاطب خود را کنجکاو به پیگیری ماجرا بکنید نه اینکه با زیاده گویی آن را زده کنید و یا با غلو گویی آن را منصرف کنید. گذاشتن لینکهای پولی که نهایتا 5 هزار تومان است هم به نظر اینجانب برای چنین درآمدی مقرون به صرفه است پس خساست به خرج ندهید و آینده نگر باشید. نام و آدرس چند تا از این سایتهای تبلیغاتی رو در زیر آورده ام.

ایستگاه

بازارستان

حراج

هفت رنگ

نیازمندیهای ایران

ایمیل تبلیغاتی و پی ام سندر تبلیغاتی:

که با قیمتها و نرخهای متفاوتی در اینترنت وجود دارد از 8000 تومان تا 20000 تومان. ولی به هیچ وجه دنبال دانلود نرم افزار رایگان اون از اینترنت نباشید چون تمام اینها نیازمند آموزش برنامه می باشد و بدون آن برای افراد غیر متخصص وقت هدر دادن است. پس برای خرید حتما توجه به آموزش کار با برنامه های فرستادن ایمیل تبلیغاتی رو داشته باشید. در مورد پی ام سندر ها یا روباتهای چت هم اینگونه عمل کنید.


نکته ها:

خوب دقت داشته باشید که 10 نفری را که می خواهید زیر مجموعه خود کنید و با آنها پیش بروید باید چند خصوصیت را داشته باشند : مسئولیت پذیر - اوضاع مالی متوسط یا رو به پایین (به نحوی که برای این کار عطش مالی داشته باشد) - ترجیحا دوستان و رفقای خودتان باشند - بدبین و ایرادگیر نباشند - ترجیحا دوستان زیادی داشته باشند- کار با کامپیوتر را بلد باشند و...

خواهشا کسانی که می خواهند زیر مجموعه اینجانب شوند این خصوصیات رو داشته باشند و لینکهای خودشون را از طریق گزینه ارتباط با ما در اختیار من بگذارید تا من هم در زیر مجموعه گیری به شما عزیزان کمک کنم.

چنین فکری را دور بریزید که من 10 نفرم را که آوردم کارم تمام است و مجموعه خودش پایین می رود. نخیر شما باید حداقل روزی نیم ساعت را به رسیدگی به مجموعه های خود اختصاص دهید. برای خود دفترچه ای تهیه کنید و وضعیت هر یک از مجموعه های خود و پیشرفتها و سایر نکات را در آن یادداشت کنید. فراموش نکنید که این شغل شماست نه تفریح و وب گردی.

در این کار یک روز هم یک روزه، پس وقت را هدر ندهید

خوب به نکات زیر توجه کنید:

چکی که از طرف سایت (Green Horse) برای شما می آید را می توانید در بانک ملی یا بانک رفاه نقد کنید  هم چنین برای نقد کردن احتیاج به داشتن حساب ارزی ندارید که این خود یک مزیت خیلی بزرگ است. البته بانک مبلغ 4 دلار را برای کارمزد بر می دارد که زیاد هم مهم نیست.

این سایت حتما پول شما را می پردازد و اصلا سایت کلاه برداری نیست چون سایت Green horse یکی از سایت های بسیار ثروتمند و مورد اعتماد دنیا است و دولت های خارجی(خصوصا دولت ثروتمند امریكا) نیز از آن حمایت می کنند پس این گونه خیالات را از سرتان بیرون کنید و به جمع کردن زیر مجموعه بپردازید.

یک نکته بسیار مهم: هیچ وقت در یک کامپیوتر بیش از یک بار ثبت نام نکنید چون این سایت به نرم افزار های فوق پیشرفته مجهز است و در صورتی که شما بیش از یک بار ثبت نام کنید اکانت شما با همه پول هایتان باطل می شود .

شما باید برنامه tickerbar را حتما دانلود ونصب کرده باشید و هنگام استفاده از اینترنت آن را اجرا کنید چون اگر برنامه را نصب نکنید و هنگام استفاده از اینترنت آن را اجرا نکنید هیچ سودی به شما تعلق نمی گیرد اگر در نصب این برنامه به مشكلی برخوردید به اینجانب ایمیل بزنید. یا از طریق فرم تماس با ما سوالاتتان را بپرسید.

اکثر دوستان فکر می کنند چون عضویت رایگان است پس حتما کلاه برداری است ولی باید به شما بگویم که این طور نیست و سرمایه اصلی شما در این کار وقت شما است بله وقت شما حکم طلا را دارد پس قدر وقت گرانبهایتان را بدانید.

شرکت گرین هورس یک کمپانی عظیم و ثروتمند است که در آمد آن میلیونها دلار در روز است و این را مدیون اعضای خود است.

از شما خواهش دیگری دارم و آن این است كه یا عضو نشوید و یا اگر عضو شدید حتما ان را جدی بگیرید كه 100% جواب ان را می گیرید

ترفند های جذب زیر مجموعه:

مهمترین بخش این مطلب را می خواهید بخوانید. پس خوب دقت کنید و کلمه ای را جا نیندازید.
چهار مرحله اساسی که برای موفقیت شما باید طی کنید و قصد آموزش آنها را داریم.

ثبت نام > فراگیری آموزشهای اولیه در کمتر از 15 دقیقه > ساخت یک وبلاگ > تلاش برای افزایش بازدید


ابتدا باید بدانید که وظیفه شما فقط و فقط زیرمجموعه گیری نیست. بلکه آموزش صحیح و بنیان نهادن افرادی قوی است که بتوانند راه شما را ادامه دهند. پس همانطور که وظیفه ی اینجانب جواب دادن با حوصله به سؤالات شما می باشد وظیفه شما نیز در مقابل دیگران همین است. و برای این کار باید مطالب این وب سایت را کاملاً یاد بگیرید. سپس آن را به دیگران ارائه دهید. فضای مورد نیاز برای این کار داشتن یک وبلاگ است.

افرادی كه در نصب برنامه ticker bar دچار مشكل میشوند:

1) جای دیرکتوری فایل را عوض کنید ( یعنی مثلاْ از درایو C به D منتقل کنید) و دوباره هنگام اتصال به اینترنت نصب کنید.

2) شما برای نصب این برنامه می توانید به یک کافی نت رفته (یا خونه دوست یا آشنا) وارد فضای کاری گرین هورس شوید و ار آنجا دانلود کنید. نیازی هم به اجرای همیشگی آن ندارید اما حداقل یک ساعت بگذارید اجرا شود. (هنگام اتصال به اینترنت)

توجه داشته باشید در صورتی که تیکربار را هنگام اتصال به اینترنت اجرا کنید٬ اکانت شما معتبر میشود

سؤالات متداول:(ترجمه فارسی سوالات متداول در سایت اصلی گرین هورس)

1) برنامه تیکربار چیست؟

برنامه ای به حجم 530 کیلوبایت که قادر است به ازای کانکت بودن شما به اینترنت به شما پورسانت بدهد. این برنامه به شما لینکهای تبلیغی نشان میدهد. شرکت به عنوان جایزه به کاربرانی که از این برنامه استفاده کنند پورسانت میدهد.

2) گرین هورس چگونه و در چه مدتی پورسانت میدهد؟

خیلی ساده، کافیست که شما ثبت نام کنید و 10 نفر را عضو کنید که این کار بسیار ساده ای است. سپس به 10 نفر خود کمک کنید که 10 نفر بگیرن و همین طور تا مرحله 6 که شما یک میلیون نفر زیرمجموعه دارید. بله به همین سادگی شما دارای یک نظام 1 میلیون نفری می شوید.

3) بطور کلی من باید چکار کنم که از شرکت پورسانت بگیرم؟

شما عضو میشوید. بلافاصله یک فضای اختصاصی چک کردن اکانت به شما داده می شود. شما تیکربار را دانلود میکنید. و شروع میکنید به جمع آوری زیرمجموعه.

4)آیا تیکربار برنامه ای جهانی است؟

بله همه ی مردم دنیا از طرف گرین هورس تشویق میشوند که به این کار رو بیاورند. پس محدودیت ملیتی ندارد و پرسانت ها به دلار آمریکا میباشد.

5) منظور از 6 مرحله چیست؟

منظور جایگاه افرادی است که زیرمجموعه شما هستند. جایگاه ها به صورت چپ و راست نیست. بلکه به صورت مرحله ای است. مثلاً اگر کسی از طریق شما عضو شود در جایگاه 1 قرار می گیرد و کسی که از طریق زیرمجموعه شما عضو شود در جایگاه 2 قرار میگیرد تا مرحله 6. کافی است هر نفر 10 زیرمجموعه بگیرد تا طبق جدول زیر به زیرمجموعه میلیونی برسد.

مرحله 1 – 10 نفر - هرکس 10 نفر عضو میکند.
مرحله 2 – 100 نفر – هرکس 10 نفر عضو میکند.
مرحله 3 – 1000 نفر - هرکس 10 نفر عضو میکند.
.
.
مرحله 6  – 1000000 نفر - هرکس 10 نفر عضو میکند.

البته اگر بیشتر از حد در هر مرحله شد مشکلی ندارد.

6) آیا من میتوانم چندین اکانت داشته باشم؟

این موضوع کاملاً ممنوع و بطور شدید کنترل میشود. اقدام و مبادرت در ایجاد چندین اکانت به منزله ی حذف شما از سیستم و تسلیم پورسانتهای شما به نفع گرین هورس می باشد.

7) من کی به پورسانت میرسم؟

هنگامی که حساب شما به 90$ درماه رسید.(50$ برای کاربران آمریکایی)60 روز بعد از درخواست، چک را دریافت خواهید کرد.

8)من میتونم از سیستمهای دیگه ای که درآمدزا هستند استفاده کنم؟

بله. تیکربار تنها یک برنامه است که قسمت کوچکی از بالای مانیتور شما را میگیرد. و روی بنرها و دیگر سیستمها تأثیر نمیگذارد.

9) سن لازم جهت شرکت در این طرح؟

18 سال به بالا. افراد بین 13 تا 18 با اجازه از والدین.

10)آیا کلیک روی تبلیغات موجودی مرا افزایش می دهد؟

خیر. این لینکها صرفاً جنبه ی تبلیغات دارند و اگر لینکی را مورد علاقه دیدید کلیک کنید.

11)آیا تیکربار بر روی سیستم عامل مکینتاش کار میکند؟

فعلاً نه.

12) دارندگان Web TV چطور؟
آنها هم نمی توانند.
13)آیا از تیکربار میشود در یک کامپیوتر دیگر استفاده کرد؟
بله.
14)آیا من باید از گرین هورس جنسی خریداری کنم؟
خیر. عضویت کاملاً رایگان است.

قوانین گرین هورس:
1) کسی به هیچ عنوان حق ثبت نام بیش از یک بار از طریق یک کامپیوتر را ندارد و مبادرت در این کار به معنای حذف همیشگی اکانت و آی پی شما از سیستم گرین هورس خواهد بود. پس خواهر و برادر شما نمی توانند که از طریق کامپیوتر شما عضو شوند.
2) دانلود و اجرای برنامه تیکربار جهت معتبر شدن اکانت شما الزامی است. مکان مورد استفاده از برنامه مهم نیست یعنی برنامه را میتوانید در هر کامپیوتری اجرا کنید.
3) به کسانی که به تنهایی عضو شده اند پورسانت تعلق نمی گیرد.
4) کلیک بر روی آگهی ها به معنای افزایش پورسانت نخواهد بود.
5) مهلت برای پیدا کردن 10 نفر 60 روز خواهد بود.
6) مشخصات باید صحیح و مطابق شناسنامه وارد شود.
7) به ازای هر یک ساعت اتصال تیکربار به اینترنت شما 1 سنت دریافت میکنید. البته پورسانت به ازای جذب زیرمجموعه بسیار به صرفه تر است پس ذهن خود را متوجه این موضوع کنید.
8) برای جذب زیرمجموعه باید لینکی که از شرکت میگیرید به روشهای گوناگون به دیگران عرضه کنید.
9) برای دریافت حقوق، باید پورسانت هایتان به حد نصاب برسد. یعنی برای امریکاییها 50$ و برای دیگر مردم جهان 90$. آنگاه لینک مربوط به سفارش چک برای شما فعال خواهد شد.
10) چکها متعلق به بانک CHASE MANHATTAN BANK میباشد که شما میتوانید در بانک ملی یا رفاه آن را پاس کنید.

گیرنده دیجیتال موبایل" target="" title="">گیرنده دیجیتال موبایل


لینک ثبت نام http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=365471271+ نوشته شده در 12 بهمن96 توسط محدثه  |  یک نظر


نوشته شده در : جمعه 13 بهمن 1396  توسط : محدثه حورزاد.    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر